Nieuws vanaf deze zomer

Een jaar later en opnieuw komt een nieuwe collega ons team versterken. Om vraag en aanbod op een gepaste manier bij te benen waren we genoodzaakt terug op zoek te gaan naar de geknipte persoon om mee samen te werken. Mylan deed een schitterende stage bij ons en behaalde zijn diploma 'Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie'. Alvast een dikke procifiat van ons allen en welkom in ons team!

Ook Marjolein zat niet stil het afgelopen jaar. Zij volgde nog een opleiding 'Manuele Therapie' en behaalde deze week haar diploma. Ook voor jou een dikke proficiat!

Verder staan nog volgende opleidingen op ons programma:
-Eline: blijft zich verder verdiepen in Dry Needling
-Marjolein: Lymfedrainage am Vodder + Dry Needling
-Mylan: Manuele Therapie + Dry Needling

Kinesitherapie in centrum Gistel Contacteer me voor een afspraak